ЗброяРибалка
Зараз на сторінці 20 товарів з 1027
Показати ще 20 товарів

Навіть добре підготовлені туристи потребують відпочинку під час денних переходів по маршруту. І для того, щоб відновлення сил проходило більш ефективно, прийнято розбивати тимчасовий табір — так званий бівуак. При цьому існує ряд правил і умов, які слід дотримуватися виключно в цілях безпеки та зручності. Наприклад — заздалегідь взяти з собою правильне спорядження, яке варто завчасно купити. Бівак, звичайно, можна споруджувати з підручних засобів, але на це підуть час і сили, які хотілося б заощадити. Так що зараз ми розповімо вам про те, що варто знати перед установкою будь-якого тимчасового табору.

Загальні принципи та правила

Почнемо з того, що існує кілька видів привалів залежно від мети та тривалості.

Малий. Найпростіший і найменш тривалий варіант. Мета — перевести дух, дістати питну воду або бутерброди, поправити елементи спорядження, узгодити подальші дії. Не зайвим буде також провести легку розминку, щоб зняти напругу з деяких груп м'язів. У холодну пору року, тривалість такої перерви не повинна перевищувати 5 хвилин, інакше з'являється ризик переохолодження, оскільки малий бівуак не передбачає розведення багаття. Технічно, для його організації взагалі не потрібні які-небудь туристичні меблі та додаткове спорядження, хіба що каремати та спеціальні підкладки, щоб можна було сидіти на землі, колодах і пнях досить комфортно.

Обідній. Мета — повноцінний відпочинок, приготування гарячої їжі та пиття, контроль спорядження і стану учасників походу. За часом займає 2-4 години, взимку — менше. Передбачає розведення багаття та установку базового табору. Якщо часу достатньо, або погодні умови не дуже сприяють – можлива також і установка наметів. Саме на цьому етапі з рюкзаків дістаються основне спорядження і продукти харчування.

Днювання і ночівля. Ще тривалий привал. Обов'язкове розведення багаття, установка наметів і заготівля палива. Територія вибирається, і спеціальним чином готується, виходячи з техніки безпеки. Так, наприклад, доцільна не тільки установка наметів, але і натягування тентів з метою захисту від сонця, вітру чи дощу. Тривалість такого біваку може, залежно від обставин, складати кілька діб. І саме в цій ситуації вкрай важливі правильні туристичні меблі. Ціни на які, до речі, не такі вже високі, особливо якщо знати, де купувати. Але про це трохи пізніше.

Стаціонарний. У деяких ситуаціях, наприклад, під час альпіністських експедицій, табори встановлюються на досить тривалий час. При цьому групи туристів можуть періодично одна одну замінювати. На цьому етапі також вкрай важливо правильне розміщення спорядження і підготовка території.

Список туристичних меблів

Базовий комплект бівуачного спорядження включає в себе наступні пункти:

  • Технічні засоби для ночівлі та роботи в таборі (паливо для джерел опалення, наприклад);

  • Намет, тент;

  • Спальний набір (додатковий каремат, спальник, змінний набір одягу);

  • Кухонний комплект (джерела вогню, столи, стільці, інші меблі для туризму);

  • Умивальний набір.

Купити меблі для туризму та кемпінгу

Організація табору залежить не тільки від навичок і умінь кожного учасника походу, а й від наявності відповідного спорядження. Тому перед тим, як вибиратися на природу, варто заздалегідь з'ясувати, що з собою брати і яку купити меблі для туризму. І, звичайно ж, вибрати для цього відповідне місце. Таке, як інтернет-магазин Ібіс, наприклад.

У нас ви знайдете найширший вибір туристичної продукції, причому як меблів, так і інших елементів спорядження. А наші продавці-консультанти зможуть підказати вам, що ще необхідно придбати для того, щоб кожен привал був вдалим і продуктивним. Так що — звертайтеся!