ЗброяРибалка

Гачки

Зараз на сторінці 20 товарів з 675
Показати ще 20 товарів

Гачки для риболовлі допоможуть діставати рибу з води. А якщо правильно їх підібрати, не тільки збільшиться кількість клювання, але й зменшиться кількість зривів. Добре, що в нашому інтернет-магазині є широкий асортимент різних гачків для будь-яких трофеїв.

Гачки виготовляють із тонкого або товстого дроту. Складаються вони з головки, за яку чіпляється волосінь, цівка, піддіва, жала та часто бородки. Коли насаджуєте принаду для лову мирної риби, не забувайте, що жало завжди повинно бути відкритим. Це збільшить кількість клювання.

Які є види гачків?

За формою бувають:

  1. Класичний. Жало йде паралельно цівці.
  2. Круглий. Жало загнуте всередину, тому воно гірше тупиться.
  3. Трикутний. Жало дуже сильно загнуте всередину. Майже не тупиться, також дуже мало сходів.

За кількістю вістрь:

  1. Одинарний:
    • Звичайний. Підходить для мирної та хижої риби.
    • Безбородий. Для спортивного лову.
    • Офсетний. Для хижої риби, як і всі наступні гачки. Має вигин біля голівки, яка сильно зменшує кількість зачепів. Але з офсету часто сповзає принада, іноді вона навіть рветься, тому потрібно брати з собою велику кількість додаткових варіантів.
  2. Подвійний. Чудова реалізація та велика живучість принади.
  3. Потрійний. Тут сильніше проявляються негативні та позитивні сторони подвійного варіанту.
  4. Четверний. Найкраща реалізація та живучість насадки.

Як правильно вибрати риболовні гачки?

  • Насадка. Найефективніше підбирати гачок не під рибу, а під насадку. А насадка вже підбирається під саму рибу.
  • Кріплення. Зручне кільце або легка лопатка, тут вирішуйте самі. Але пам’ятайте, що для того та іншого є універсальний вузол, який буде фіксувати гачок однаково ефективно.
  • Розмір. Зараз у більшості випадків прийнята європейська нумерація. Чим номер більше, тим розмір буде менше. Зверніть увагу, що гачки з однаковим номером у різних виробників можуть сильно відрізнятись. До того ж чим менше розмір гачка, тим швидше він буде тупитися.
  • Товщина дроту. Наприклад для фідера потрібен товстий дріт, для коропового лову — дуже товстий, а для поплавця вже підійде тонкий. Для течії потрібно підбирати більше розмір, ніж для стоячої води.
  • Колір. Як правило, колір зовсім не впливає на кількість клювання.
  • Вартість. Ціни на гачки бувають різні, проконсультуйтесь з продавцем або візьміть більшу кількість варіантів від різних виробників, щоб поекспериментувати та підібрати кращі рішення для риболовлі.

Де купити гачки для рибалки?

Купити гачки для риболовлі ви можете в інтернет-магазині ІБІС. Представлений широкий асортимент офіційної продукції, тому ви зможете вибрати варіанти під необхідні умови лову. Якщо вам потрібна консультація або ви хочете наживо оглянути товар перед купівлею, приїжджайте в будь-який з наших фізичних магазинів. Вони є у великих містах України, графік роботи уточнюйте на сайті. Виникли будь-які питання? Звертайтесь до співробітників нашої служби підтримки. Для цього можна зателефонувати або написати на пошту. Забирайте гачки вже зараз, поки потрібні вам розміри та форми ще є в наявності.