ЗброяРибалка
Зараз на сторінці 20 товарів з 1317
Показати ще 20 товарів

Насадки – це саме той елемент оснащення, який своїм ароматом, виглядом і смаком приваблює рибу і змушує схопити гачок. Насадки для риболовлі діляться на натуральні та штучні.

До натуральних відносяться тварини (хробаки, личинки, комахи) та рослинні (насіння зерно-бобових та всілякі суміші з них) наживки, що складаються з тих об'єктів, якими риба харчується у повсякденному житті. Риба, що час від часу має у своєму раціоні таку їжу, впевнено хапає такі рибальські насадки, навіть не підозрюючи, що всередині може бути гачок.

Якщо з тваринами наживками все відносно просто – насадив на гачок опариша або хробака і ловиш, то з рослинними трохи складніше. Можна насадити на гачок зерно кукурудзи чи розпареної пшениці та бути з уловом, але риба буває дуже примхлива і не завжди хоче їсти те, що їй пропонує рибалка. Тому були придумані різні суміші круп і зернових з додаванням барвників та ароматизаторів, що приваблюють рибу.

Рибальські насадки

Напевно, найбільший асортимент насадок рибалками був розроблений для найбільшого гурмана в рибальському світі – коропа, який дуже любить поїсти, і буває дуже перебірливим до якості їжі. Бойли, пелетс, коропові пасти, консервовані горішки та це далеко не весь перелік того, чим намагаються спокусити цю рибу.

Бойли та пелетс – це спеціальна варена наживка для риби, що складається з суміші круп, з додаванням амінокислот, рибного борошна, барвників та ароматизаторів. Від їх складу, кольору та запаху більшою мірою залежатиме, ви будете з уловом чи ні.

А якщо врахувати, що на різних водоймах коропи віддають перевагу різній їжі, та й протягом дня на одному озері переваги риби можуть змінюватися, то для того, щоб дізнатися, яка наживка для риболовлі спрацює, потрібно завжди мати з собою в запасі кілька можливих варіантів, що можуть сподобатися коропу. З цієї причини був розроблений величезний асортимент бойлів, пелетса та інших наживок, тому що ніколи не знаєш, що вкотре захоче з'їсти ця примхлива риба.

За рівнем плавучості бойли бувають плаваючі, тонучі та нейтральній плавучості. Залежно від умов лову підбирається та чи інша наживка або їх комбінація. Наприклад, на зарослому мулистому дні доцільно підняти принаду над дном, щоб рибі було простіше її знайти, в цьому випадку якраз знадобляться плаваючі бойли.

Купити насадки для лову риби

Штучні наживки для риболовлі являють собою імітації натуральних насадок, виконаних з синтетичних матеріалів. В основному вони виробляються з силікону, як самого легко піддається обробці речовини, з якого можна вилити будь-яку форму, а його м'яка структура дуже схожа з натуральними наживками. Якщо врахувати, можливість силікону вбирати різні запахи, це робить його взагалі ідеальним замінником натуральної насадки.

Навіщо ж використовувати замінник, якщо є природна наживка? - запитаєте ви.

Бувають ситуації, коли дістати хробака або мотиля немає можливості або їх обмежену кількість, а рибу ловити треба, то додавши силіконового хробака до натурального, ви створите ефект більш об'ємною приманки, яка швидше спокусить рибу на клювання.

Також силікон краще тримається на гачку, що дає перевагу при наявності настирливого малька, який норовить збити наживку. Крім того, є можливість застосувати силіконову насадку яскравого кольору для полегшення пошуку її рибою. Купити наживку для риболовлі ви можете завжди в мережі магазинів «Ібіс», а також у нашому інтернет-магазині.