ЗброяРибалка

Підставки для вудилищ

Зараз на сторінці 20 товарів з 154
Показати ще 20 товарів

Будь-який рибалка знає, що це таке провести кілька годин з вудкою в руках. Навіть якщо вона відносно легка та зручна — це все одно стомлює. Але якщо при лові зі спінінгом альтернатив практично немає, то при інших варіантах можна хоча б використовувати різноманітні та численні підставки для вудилищ. У поєднанні з деякими додатковими аксесуарами, вони помітно підвищують продуктивність і полегшують роботу рибалки. Проблема в тому, що їх ще потрібно правильно підібрати.

Які бувають підставки?

Перед тим, як купити підставки для вудилищ, потрібно розібратися, які вони взагалі бувають і як їх правильно вибирати. А бувають вони наступних типів:

  • Окрема стійка. Найпростіший варіант, розрахований на одне вудилище. Тільки потрібно брати відразу дві, щоб можна було закріпити вудку у двох місцях — у комля і ближче до вершинки. Також краще брати телескопічні варіанти, щоб не мучитися з вкопуванням цільної конструкції на потрібну глибину. І так, працюють вони виключно на березі з піском, глиною або ґрунтом. Але і в цій ситуації вам знадобиться гумова киянка, щоб забивати їх у землю для більшої стійкості. Сюди ж відносяться найпростіші дерев'яні кілочки, які можна виготовляти прямо на місці риболовлі. Але так, їх функціонал залишає бажати кращого.
  • Род-под. Найдорожчий, але і самий функціональний варіант, оскільки забезпечує максимальну стійкість на будь-якій поверхні. Правда, всю конструкцію потрібно ще зібрати, та і є ризик того, що снасті сусідніх вудилищ можуть сплутатися в процесі виведення, але все це дрібниці. А ось ціна таких конструкцій точно не дрібниця. Бувають як трьох, так і чотирьох опорні (другий варіант стійкіше, в першому простіше регулювати кути нахилу і по вертикалі, і по горизонталі).
  • Буз-бар. Окремі поперечини з різьбленням, на які кріпляться тримачі вудилищ і інші аксесуари для риболовлі. Виступають і як елементи род-подів, і як самостійні пристосування. Використовуються парами — передня і задня. Дають гарну стійкість, важать небагато, але на жаль, також вимагають наявності сипучого ґрунту.
  • Тримач. Елемент інших конструкцій, необхідний для жорсткої фіксації вудки на підставці. Може бути пластиковим, гумовим і металевим. І з можливістю регулювання під вудки різної товщини.
  • Упор-пояс. Особлива підставка під вудилище для лову великої риби в морі. Помітно полегшує навантаження на руки в процесі виведення. Також існують полегшені варіанти, які підходять для використання звичайного спінінга.

На що звертати увагу?

При виборі підставки під вудлища, потрібно звертати увагу на наступні параметри:

  • Можливість регулювання. По висоті, що дає можливість встановлювати вудки під різним кутом до води, і під кутом в горизонтальній площині, що актуально при сильній течії. Плюс також важлива можливість регулювати відстань між передньою і задньою перекладинами, якщо вони є.
  • Матеріал. Варіанти такі: пластик (легкий, недорогий, недостатньо міцний), гума (працює з вудками різного діаметра, але не довговічний), метал (сталь міцніше, алюміній — легше, але це найбільш дорогі, міцні та довговічні варіанти).
  • Стійкість. Вибирати потрібно так, щоб при знятті з конструкції одного вудилища, вона залишалася практично нерухомою. Тільки це гарантує, що вона не перевернеться при вітрі та буде стійкою на будь-якій поверхні — хоч на піску, хоч на камені.
  • Вага. Чим важче, тим стійкіше. Але тим складніше в транспортуванні. Якщо у вас немає автомобіля, доведеться підбирати баланс між цими параметрами.
  • Додаткове оснащення. Підвісний гак — для підвищення стійкості за рахунок додаткової ваги, подовжувач опори — для лову з крутого берега, наявність додаткового чохла для зберігання і транспортування та інші аксесуари.

Купити підставки для вудилищ

Досвідчені рибалки розуміють, що ціни на підставки для вудилищ безпосередньо залежать від їх якості та функціонала. Тому і вважають за краще купувати їх там, де є гарантія якості та можливість повернення. Наприклад — в інтернет-магазині Ібіс.

У наших каталогах ви знайдете різноманітні аксесуари для риболовлі — підставки, сигналізатори клювання, садки та мішки, а також практично будь-яке спорядження для рибалки або мисливця, яке взагалі йому може знадобитися. А якщо ви у всьому цьому розмаїтті заплутаєтеся, то завжди можна звернутися до наших продавцям-консультантам, які допоможуть вам підібрати те, що зробить вашу риболовлю ефективніше і результативніше. Так що — звертайтеся!