Прикормка для риби використовується, щоб привабити трофей у певне місце водойми, а також щоб дрібна риба не чіпала насадку. Якщо правильно підібрати та замішати, ви з легкістю привабите всю рибу у водоймі на ваш гачок.
Прикормка — це спеціальний корм, який створює кормову пляму, що й приваблює рибу. При його замішуванні додається вода. Краще її брати з водойми, де будете ловити. Так вам буде простіше привабити рибу. Але перед цим можна ще додати зернові культури, ліквіди, меласу та ароматизатори. У результаті потрібно домогтися того, що суміш почне ліпитися. Дуже важливо не перезволожити її, тут варто дивитись по ситуації, але, як правило, на один кілограм прикормки уходить один літр води. Також не забудьте пробити корм через сито, щоб зробити прикормку більш “повітряною” та позбутись грудочок. Не забувайте розволожити корм під час риболовлі, тому що він може знову стати рихлим. Використовується прикормка для ручного закиду або закиду за допомогою різноманітних засобів, наприклад годівниць, спеціальних кораблів або ракет.
Види прикормки
Існує декілька основних різновидів прикормки, воно буває для:
ляща. Важкий корм, який пахне ваніллю або корицею;
плотви. Рихла структура, пахне коріандром;
карася. Присутній сильний запах часнику;
коропа. Є солодкий запах, наприклад випічки, колір прикормки яскравий, тому що риба не з боязких;
плотви. Використовується темний колір, присутній запах солодощів або спецій.
Як вибрати риболовну прикормку?
Вага. Для річки прикормка на риболовлю повинна бути в’язким та важким, щоб просто не упливати за течією. Якщо ж ловите на озері, беріть рихлий варіант. Але можна брати й важке ароматне підгодовування, якщо дрібна риба з’їдає те, що ви закинули. Пам’ятайте, що краще не використовувати солодкі корми у диких водоймах, так ви тільки налякаєте рибу та, можливо, зробите точку тимчасово непридатною для лову.
Аромат. Чим тепліше вода, тим підживлення для риби повинно бути ароматніше й навпаки. Прикормка для годівниці повинна бути з дуже вираженим запахом.
Колір. Колір прикормки повинен збігатися з кольором дна водойми. Але яскраві корми приваблюють великих коропів і лящів.
Риба. На кормі вказано, яку рибу він приваблює. Це найкращий показник для вибору.
Фракція. Дрібна фракція використовується взимку, а велика — для теплої пори року. До того ж великі гранули не будуть сильно приваблювати велику рибу.
Матеріал. Панірувальний сухар разом з бісквітом готуються за певним рецептом, тоді фізика корму правильна та однакова. Можна, звісно, взяти відходи хлібокомбінату — це дешево, але кожен раз склад корму різний, тому різні й результати. При виборі можна орієнтуватись на ціну.
Де купити прикормку для риби?
Купити прикормку ви можете в інтернет-магазині ІБІС. У нас ви знайдете широкий асортимент продукції під будь-які запити. Ба більше, ви можете приїхати у будь-який риболовний магазин ІБІС, щоб проконсультуватись і подивитись прикормку наживо. А якщо виникнуть будь-які питання, телефонуйте або пишіть нашим співробітникам служби підтримки. Графік роботи можна уточнити на сайті. Купуйте підгодовування для риби вже зараз, поки потрібні вам варіанти ще є в наявності.